/* */ בית מרקחת מרכז הצפון - אטופיק דרמטיטיס
דף הביתשירות לקוחות  |  צור קשר  |  054-4546665  |  משלוח חינם בקניה מעל 350 
0 מוצרים בסל שלך
   
 אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר והתחלת הטיפול בו
מותגים מובילים
מוצרים מומלצים לעונה
  מורז x תוש - דוחה יתושים
  אולטרסול ספריי 45
  ד״ר האושקה מי פנים
  קרנמיקס - אלטמן
  מגנזיום ציטראט - אלטמן
  לה רוש פוזה - קרם הגנה לילדים
דף הבית >> פורטל המידע בית מרקחת מרכז הצפון >> הומאופתיה >> אטופיק דרמטיטיס
 
הומאופטיה – טיפול אטופיק דרמטיטיס (אסטמה של העור)
 
 
טיפול הומיאופתי- על פי הגישה ההומיאופתית, אטופיק דרמטיטיס הנה סימפטום, המהווה ביטוי חיצוני לרגישות פנימית ולקושי פנימי. המחלה אם כן היא תוצאה והמטרה היא למצוא את הסיבה ולטפל בה. ברפואה ההומיאופתית מציינים את גורם הלחץ והמתח הנפשי כגורם ראשוני למחלה.
 
הטיפול ההומיאופתי הנו שורשי ועמוק. בעזרת תשאול מקיף של החולה וההתייחסות למכלול הסימפטומים המאפיינים אותו ולא רק את המחלה, מתקבלת תמונה שלמה המאפשרת התאמת טיפול אישי ואינדיבידואלי, המביא לתוצאות טובות בדרך כלל. במקרים של אטופיק  דרמטיטיס אצל תינוקות, האינפורמציה מתקבלת על ידי ההורים. המטפל אוסף מידע רב כמה שאפשר על אופיו והרגליו של התינוק החל בתקופת ההיריון.
 
על פי התפיסה ההומאופטית, ככל שהמטפל יראה תמונה רחבה יותר של המקרה, כך גדלים סיכוייו להתאים את התרופה שתתרום למיגור התופעה. לפיכך, שיתוף הפעולה של ההורים והילד הנו חשוב וחיוני להצלחת הטיפול. לעיתים, יכוון יבחר המטפל לשלב יותר מתרופה הומאופטית אחת. אין הדבר מעיד על חומרת המצב אלא על רצונו של המטפל להשיג אפקט טיפולי רחב יותר.
 
חשוב לזכור, כי הטיפול ההומיאופתי דורש שינויים קלים בהרגלי התזונה. אלו, חשובים להצלחת הטיפול ולכן כדאי ומומלץ להקפיד בהם. בדרך כלל, לא מדובר בשינויים תזונתיים מרחקי לכת ולפיכך, הקושי לבצעם אינו רב. כמו כן, יבקש המטפל להקפיד על מרחק קבוע ממזון ומשקה בעת נטילת התרופה. הסיבה לכך הנה, הרובד האנרגטי העדין בו פועלת תרופה הומאופטית והרצון למגר השפעות אפשריות על פעילותה של התרופה. אטופיק דרמטיטיס, עשויה להיות מחלה (תופעה) עיקשת. לעיתים תידרש סבלנות והתמדה עד להשגת התוצאות הרצויות. במקרים רבים, שילוב של טיפול הומיאופאתי פנימי לצד טיפול חיצוני באמצעות משחות מתאימות יזרז את קצב ההחלמה.
 
לבסוף, למטפל השפעה רבה על הצלחת הטיפול כדאי לבחור במטפל שלו ניסיון במקרים דומים של אטופיק דרמטיטיס וחשוב לא פחות, לקבל עצתו של רוקח מומחה בית מרקחת הומאופתי, אשר אמון על שילוב של תרופה הומאופטיות עם תכשירים נוספים.