/* */ בית מרקחת מרכז הצפון - אסטמה של העור בילדים דרכי טיפול
דף הביתשירות לקוחות  |  צור קשר  |  054-4546665  |  משלוח חינם בקניה מעל 350 
0 מוצרים בסל שלך
   
 אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר והתחלת הטיפול בו
מותגים מובילים
מוצרים מומלצים לעונה
  מורז x תוש - דוחה יתושים
  אולטרסול ספריי 45
  ד״ר האושקה מי פנים
  קרנמיקס - אלטמן
  מגנזיום ציטראט - אלטמן
  לה רוש פוזה - קרם הגנה לילדים
דף הבית >> פורטל המידע בית מרקחת מרכז הצפון >> ילדים >> אסטמה של העור בילדים דרכי טיפול
 
קיימות דרכים מגוונות להפחתת אסטמה של העור בילדים והתופעות הנלוות לה. הרפואה מציעה טיפולים תרופתיים יעילים וכן טיפולים טבעיים המשולבים בשינוי אורחות החיים ומקלים על התופעה.
 
טיפול תרופתי אסטמה של העור בילדים
הטיפול התרופתי אסטמה של העור בילדים  כולל תרופות אנטי היסטמיניות המרגיעות את הגירוד והפריחה. באמצעות משחות סטרואידיות ניתן גם כן להקל על התופעות, ובשנים האחרונות נעשה שימוש אף במשחות ללא סטרואידים, שאין להן את תופעות הלוואי המתלוות משחות סטרואידיות. המשחות ניתנות למריחה על פני משטחים נרחבים של עור, אך הן מביאות לפיתוח תלות, ולרוב מייד בתום השימוש חוזר המצב לקדמותו.
 
תזונה נטולת מעוררי אלרגיה
ניתן למצוא קשר בין הילדים הלוקים באסטמה של העור ובין אלרגיה למזונות שונים כבוטנים, מוצרי חלב פרה, ביצים, דגים, פירות ים וכן רגישות לתבלינים חריפים כג'ינג'ר, חזרת וקינמון.
הפחתת צריכת מזונות אלה עשויה להקל על תופעות האסטמה של העור אצל הילד ולמנוע את החמרתה.
 
הימנעות מחשיפה למזהמים סביבתיים
נמצא כי יש קשר בין זיהום סביבתי לבין תופעת האסטמה של העור. הופעת הסימנים מחמירה עם החשיפה לחומרים כימיים שונים, למשל - כלור בבריכת השחייה, מים מזוהמים, חומרי רחצה שאינם טבעיים או עשן ופיח.
 
היגיינה
שמירה על היגיינה וניקיון עשויה למנוע החמרה של התופעה ולהביא להקלה על התסמינים השונים. רחצה מדי יום תוך שפשוף עדין של העור עם חומרי רחצה היפואלרגניים וחומרים טבעיים ללא תוספים, עשויה לתרום להיעלמות התופעה העורית.
קיים חשש שהחומרים המוספים לתכשירי הרחצה ה"רגילים", אינם מאפשרים לעור לנשום בטבעיות ומהווים את אחת הסיבות לחנק העור ולתחילת התהליך הדלקתי.
 
קיימות דרכים רבות ומגוונות לטיפול באסטמה של העור אצל ילדים, כאשר שיתוף פעולה מצד הילד הינו גורם מפתח להצלחת תהליך הריפוי כמו גם להשגת הקלה נפשית, שלרוב מהווה את אחד הגורמים להתפתחות התופעה מלכתחילה.
 
למבוגרים במיוחד מומלצים מוצרי הקוסמטיקה של חברת לה רוש פוזה - לחצו כאן ותוכלו להתרשם ממוצרים המתאימים לעור אטופי.