/* */ בית מרקחת מרכז הצפון - גרביים אלסטיות
דף הביתשירות לקוחות  |  צור קשר  |  054-4546665  |  משלוח חינם בקניה מעל 350 
0 מוצרים בסל שלך
   
 אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר והתחלת הטיפול בו
מותגים מובילים
מוצרים מומלצים לעונה
  מורז x תוש - דוחה יתושים
  אולטרסול ספריי 45
  ד״ר האושקה מי פנים
  קרנמיקס - אלטמן
  מגנזיום ציטראט - אלטמן
  לה רוש פוזה - קרם הגנה לילדים
דף הבית >> פורטל המידע בית מרקחת מרכז הצפון >> הריון >> גרביים אלסטיות
 
גרביים אלסטיות – פתרונות חבישה מקצועיים לכל בית
עברו הימים שצריך לגשת לרופא או למוקד אחיות בכדי לחבוש כל פציעה או נקע. לעיתים, פתרונות חבישה מקצועיים זמינים עבורכם במרחק הליכה וללא תור.
מגוון מוצרי החבישה אליהם אתם יכולים להיות זמינים, הפך מתקדם, קל לשימוש ויעיל כפי שלא היה מעולם.
 
לכל מפרק, לכל אזור בגוף קיים פתרון חבישה אפקטיבי ואידיאלי עבורו. ניתן למצוא פתרונות חבישה עמידי מים, מיועדים לפעילות גופנית אינטנסיבית, לעבודה או מטרה אחרת...הנדסת האנוש אשר מיוצגת במוצרי החבישה בבית המרקחת, הינה מן הגבוהות והמתוחכמות ביותר אליהן תוכלו להגיע, טיפול מיטבי ותפעול עצמי של התחבושת או המגן, בבסיס הרעיון שמאחורי המוצרים.
 
הקטגוריות להן אנו יכולים לתת פתרונות מצוינים בבית המרקחת רבות ומגוונות :
 
מגנים אלסטיים לפציעות – מוצרים של חברת אוריאל,הנחשבת למובילה בתחום האבזור והחבישה, חגורות גב, מגני ברך, מגן קרסול, מגנים לפרקי כף היד ועוד כהנא וכהנא.
מוצרי חבישה וקיבוע מבדים נושמים, ניתנים לכביסה ובעיקר אלסטיים ועמידים.
 
גרביים אלסטיות של חברת סיגרוויס – גרביים אלסטיות לטיסה , הריון, לטיפול וסיוע במקרים של טרומבוזה (פקקת) והגנה על כלי הדם ברגליים.
 
פלסטרים ומוצרי לטיפול בכף הרגל – חברת שול וחברת קומפיד מייצרות מוצרים דביקים לטיפול בבעיות בכף הרגל, מבודדים לאזורים שונים של כף הרגל ממגע וחיכוך עם הנעל, הגבהות לאזורים שונים, מדבקות סיליקון עמידות ומתוחכמות ומוצרי חבישה ובידוד של פרקי אצבעות כף הרגל. מוצרי חבישה אלה מתאימים מאד לנשים מבוגרות אשר סובלות משינויים ניווניים בכף הרגל, אשר גורמים לבלט של עצמות מסוימות ולחיכוך בלתי אפשרי
עם הנעל ומפריעים לדריכה נוחה ולצעידה בטוחה.
 
בואו וגלו בעצמכם כמה פשוט לקבע ולחבוש, לטפל בפצעים ובפגיעות מסוגים מסויימים. מוצרי החבישה האיכותיים העומדים לרשותנו מאפשרים לכל אדם להתקרב צעד נוסף לחזונו של הרמב"ם: "היה אתה הרופא של עצמך". כמובן, שהאחריות שאדם צריך לקחת על עצמו בנוגע לבריאותו היא מוגבלת ויש לתת לרופאים לעשות את מלאכתם. מצד שני, במקרים רבים ניתן לבוא ולהיחשף למוצרי החבישה המתקדמים בשוק ולנצל זאת על מנת להיטיב ולטפל בעצמנו.