/* */ בית מרקחת מרכז הצפון - טיפול הומאופתי בדיכאון
דף הביתשירות לקוחות  |  צור קשר  |  054-4546665  |  משלוח חינם בקניה מעל 350 
0 מוצרים בסל שלך
   
 אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר והתחלת הטיפול בו
מותגים מובילים
מוצרים מומלצים לעונה
  מורז x תוש - דוחה יתושים
  אולטרסול ספריי 45
  ד״ר האושקה מי פנים
  קרנמיקס - אלטמן
  מגנזיום ציטראט - אלטמן
  לה רוש פוזה - קרם הגנה לילדים
דף הבית >> פורטל המידע בית מרקחת מרכז הצפון >> הומאופתיה >> טיפול הומאופתי בדיכאון
 
הסיבות למצבי רוח ולדיכאון יכולות להיות רבות ומגוונות והשפעתן נגזרת בין היתר ממבנה אישיותו של המטופל. טיפול הומיאופתי בדיכאון, חרדות ומצבי רוח משתנים, עשוי להיות הפתרון המעניין ביותר מכלל מגוון הפתרונות הקיימים.
רפואת הנפש הפכה להיות חלק אינטגרלי בחיינו, אנשים אשר סובלים מתסמינים מעיקים של דיכאון, מוצאים מגוון פתרונות. אם עומדים לרשותם הכוחות הנפשיים לקבל סיוע או שיש עבורם מי שמכוון אותם באופן נכון, יוכלו לקבל סיוע וטיפול.
 
להיות דכאוני זה לא בושה ואנשים רבים יודעים כי דיכאון ומצבי רוח הם תולדה של אורח חיים לחוץ ןתגובה טבעית של האדם לנסיבות חייו, אשר חלקן מצערות. ידיהם של רופאים פסיכיאטרים עמוסות בעבודה ומה שנחשב לפני שנים לדבר שראוי להחביא, הפך ללגיטימי.
גם הרפואה האלטרנטיבית נותנת ביטוי רב לטיפול בדיכאון, חרדות, מתח ומצבי רוח, לכל אסכולה טיפולית קיימת גישה לטיפול בדיכאון ונגזרותיו. הרפואה העממית המסורתית מכירה במשך אלפי שנים, סגולות המיוחסות לצמחים בהיבט של השפעה על מצב הרוח והפחתת מתח ולחץ. צמחים כמו חותם הזהב, ג'ינסנג, רודיולה ועוד, ידועים כבעלי השפעות נפשיות כאלו ואחרות ומהווים תמיד שלד לחיזוק ועידוד נפשי בתוך פורמולות צמחיות כלליות.

גם חומרים אחרים שאינם צמחיים כגון אומגה 3 נבדקים ואף נחקרים בהיבטים אלו ולמעשה נמצאים בשימוש אצל אנשים רבים ואף ילדים אשר מנסים למצוא הקלה ברמת המתח או להגביר את היכולות המנטליות שלהם.

טיפול הומיאופתי בדיכאון
יעילותו של הטיפול ההומאופתי בדיכאון גבוהה מאד משום שבהומאופתיה לא רק שנעשה שימוש בחומרים טבעיים שונים אשר ידועים כבעלי השפעה מנטאלית על בני אדם, אלא ההומאופתיה יוצרת טיפול כולל עבור כל אדם ואדם ולמעשה מתחשבת גם בנסיבות חייו, במבנה אישיותו ובצרכיו הגופניים. ייחודו של הטיפול ההומאופתי הוא בכך שלמעשה התרופה ההומאופתית, קודם כל מותאמת אישית לכל אדם ולכן גדלים הסיכויים להצלחה.
המטפל ההומיאופתי, מגדיר למעשה את כלל הצרכים של האדם שמולו ואיננו מבודד רק סימפטומים מסוימים. כשההסתכלות על המטופל היא כאל מקשה אחת, ניתן ליצור שינוי כולל על מצבו ולעיתים ברור כי הדיכאון הינו רק תופעת לוואי למספר בעיות. הטיפול ההומאופתי ישאף לגעת ברבדים העמוקים ביותר של הבעיה על מנת ליצור שינוי.
ישנם מספר חומרים הומאופתיים מוכרים להתמודדות עם סוגי דיכאון שונים והם מהווים את הבסיס לידע הטיפולי בדיכאון. הסיבות לדכאון יכולות להיות גם פיזיולוגיות לעיתים ולא רק נסיבתיות, הורמונאליות במקרים רבים ולכן חשובה ההתאמה האישית והדיוק המקסימליים.