/* */ בית מרקחת מרכז הצפון - להיות בית מרקחת הומאופתי
דף הביתשירות לקוחות  |  צור קשר  |  054-4546665  |  משלוח חינם בקניה מעל 350 
0 מוצרים בסל שלך
   
 אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר והתחלת הטיפול בו
מותגים מובילים
מוצרים מומלצים לעונה
  מורז x תוש - דוחה יתושים
  אולטרסול ספריי 45
  ד״ר האושקה מי פנים
  קרנמיקס - אלטמן
  מגנזיום ציטראט - אלטמן
  לה רוש פוזה - קרם הגנה לילדים
דף הבית >> פורטל המידע בית מרקחת מרכז הצפון >> הומאופתיה >> להיות בית מרקחת הומאופתי
 
בית מרקחת הומאופתי חשוב בעולם שבו הכל כבר מוכן, כמעט הכל אינסטנט והמשאב הכי יקר הוא זמן, ישנם עדיין תחומים שלנצח, הנגיעה האישית, התקשורת הבלתי אמצעית והקשר ללקוח נותנים ערך מוסף והבנה עמוקה יותר של הצרכים הבריאותיים ולא פחות חשוב, צרכים הנפשיים.
 
בתי המרקחת עברו ועוד יעברו שינויים, מרבית התרופות מגיעות מוכנות ותהליך ניפוק התרופות הפך להיות הליך מובנה וטכני במידה רבה. בתי המרקחת של העידן החדש מבינים שצרכיו של המטופל לא השתנו באופן מהותי, מה שהיה דרוש פעם דרוש גם היום ולעיתים, דרוש אף יותר. הקשר האישי עם הרוקח, היכרות ומוכרות, חשובים לקהל קשיש אך לא פחות מכך חשובים לאמהות צעירות ולנשים בהריון.
העובדה כי בלב השכונה נמצאת עדיין דמות סמכותית, אשר יודעת לייעץ בשעת הצורך מכירה את גיליון הבריאות האישי ונכונה להגיש עזרה, נוסכת בטחון באנשים רבים.
 
בתי המרקחת שמבינים כי למגע האישי אין תחליף, החלו לפתח את עצמם באופן כזה שיוכלו להציע חלופות אישיות לכל התעשייה הגנרית ולחברות התרופות. בית מרקחת מרכז הצפון בתל אביב מספק שירות של הכנות הטבעיות, אלה נעשות במעבדות רוקחית ומעבדות הומאופתיות מקצועיות. באישור משרד הבריאות בית המרקחת אינו מכין הכנות מכל סוג שהוא בבית המרקחת משנת 2010.

בית מרקחת הומאופתי הוא כזה אשר יכול גם לייעץ ולהציע מגוון פתרונות חכמים מכל העולמות (כן, גם פתרונות תרופתיים). לגרום ללקוח להבין שכל האפשרויות פתוחות בפניו והרוקח ימליץ וינסה להתאים לו את טיפול הטוב ביותר עבורו.
 
הגישה של צוות בית מרקחת מרכז הצפון היא העדפה של הרפואה הטבעית ובראשה ההומיאופתיה כברירת מחדל ראשונה. יכולתה של ההומיאופתיה ליצור שינוי ברבדים העמוקים ביותר, להשפיע גם ברמה הנפשית והתודעתית הופכים אותה על פי ניסיוננו,
לכלי טיפולי חשוב ויעיל. לצד זאת כאשר הייעוץ והטיפול נעשים על ידי אנשים שמבינים הומיאופתיה ובריאות, הטיפול עובר ללא תופעות לוואי וללא סכנות.