/* */ בית מרקחת מרכז הצפון - מטפלים הומאופתיים
דף הביתשירות לקוחות  |  צור קשר  |  054-4546665  |  משלוח חינם בקניה מעל 350 
0 מוצרים בסל שלך
   
 אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר והתחלת הטיפול בו
מותגים מובילים
מוצרים מומלצים לעונה
  מורז x תוש - דוחה יתושים
  אולטרסול ספריי 45
  ד״ר האושקה מי פנים
  קרנמיקס - אלטמן
  מגנזיום ציטראט - אלטמן
  לה רוש פוזה - קרם הגנה לילדים
דף הבית >> פורטל המידע בית מרקחת מרכז הצפון >> הומאופתיה >> מטפלים הומאופתיים
 
המגמה העולמית של חזרה לטבע החלה מזמן ויש שיאמרו כי מעולם לא נפסקה.
והאמת, זה לא ממש משנה. מה שברור הוא שטיפול אלטרנטיבי איננו עוד אלטרנטיבי כל כך. הרפואה הקונוונציונאלית והטיפולים הטבעיים שזורים זה בזה, משלימים זה את זה ומהווים חלקים מסך השלם. כשהמגמה היא של שיתוף פעולה של כל העולמות, הך טבעי שינסו כל הגורמים לשלב ידיים וללכת יחד, למשל, מטפלים אלטרנטיביים ורוקחים קהילתיים. נשמע מוזר? בואו נבין כיצד יכולה להתפתח מערכת יחסי גומלין פורייה והדדית.
 
מטפלים אלטרנטיביים קרי, מטפלים הומאופתיים, מטפלים סיניים ובכלל כל אנשי הרפואה האלטרנטיבית, רוצים וצריכים הכרה ולגיטימציה. הקהל הרחב עדיין לא יודע להעריך את רמתו המקצועית של המטפל האלטרנטיבי העומד מולו. מבחינת האזרח הממוצע, כל מה שנמצא תחת כנפיה של קופת החולים, לגיטימי וקביל ומה שנמצא מחוץ למסגרת הזו, לא זוכה עדיין להגדרה פורמאלית. בנקודה הזו יכולה להירקם מערכת היחסים ההדדית בין רוקחים קהילתיים ובעלי בתי מרקחת, אשר ללא ספק זוכים להכרה רב מערכתית על הסמכתם ומקצועיותם ובין אנשי הרפואה האלטרנטיבית מטפלים הומאופתיים.
 
אין ספק שלרפואה הטבעית יש אפשרות לתרום לבריאותם ואורח חייהם התקין של אנשים רבים, ההסמכה הידע והרצינות בה הם מתייחסים לעבודתם, במקרים רבים ראויה להערכה ובמקרים רבים ניכרת מקצוענות וידע שלא היו מביישים רופאים בעלי שם. בית מרקחת אשר מגדיר לעצמו כי הוא רוצה להיות קהילתי ולפתח את עצמו כמוקד ידע בנושאי בריאות, חייב ליצור שיתוף פעולה גם עם אנשי הרפואה השונים וגם עם מטפלים אלטרנטיביים.
השיתוף עם מוסדות הרפואה הקונוונציונאלית הוא מובנה ונוצר באופן טבעי מתוך יחסי גומלין מסחריים שבלב הפעילות של קופות החולים. דווקא שיתוף הפעולה עם עולם הטיפול האלטרנטיבי יכול לתת לאותו בית מרקחת ערכים מוספים ובידול אשר ימתג אותו כבר סמכא לא רק בנושאים תרופתיים כי אם בקשת רחבה של נושאים טיפוליים.
 
לכן , ניתן לגשר בין העולמות השונים לכאורה וליצור שיתופי פעולה מעניינים. ניתן לחבר בין  מה שצריך המטפל האלטרנטיבי בכדי להעמיק את ההכרה בכישוריו לבין יכולתו של הרוקח לתרום מהידע שלו לעולם הטיפולים הטבעיים. מהקשר ההדדי הזה יכולים ליהנות הקהילה, לפתע יכולים אנשים רבים יותר להיחשף לעולם הרפואה האלטרנטיבי, ללמוד על דרכים נוספות ויעילות לטפל בעיותיהם ולהכיר גישה אחרת לטיפול בגוף ובנפש.