/* */ בית מרקחת מרכז הצפון - רפואה סינית
דף הביתשירות לקוחות  |  צור קשר  |  054-4546665  |  משלוח חינם בקניה מעל 350 
0 מוצרים בסל שלך
   
 אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר והתחלת הטיפול בו
מותגים מובילים
מוצרים מומלצים לעונה
  מורז x תוש - דוחה יתושים
  אולטרסול ספריי 45
  ד״ר האושקה מי פנים
  קרנמיקס - אלטמן
  מגנזיום ציטראט - אלטמן
  לה רוש פוזה - קרם הגנה לילדים
דף הבית >> פורטל המידע בית מרקחת מרכז הצפון >> צמחי מרפא >> רפואה סינית
 
רפואה סינית בבית מרקחת ישראלי. כשהחוכמה היא מוחלטת וצרופה, היא חוצה יבשות וגבולות וניתן ליישם אותה כאן ועכשיו ובכל מקום. החוכמה הסינית, כבר מזמן אינה נחלתם של עמים בודדים, היא נדדה והגיע למפתנן של תרבויות רבות אשר אימצו חלקים ממנה באהבה. רפואה הסינית, כחלק מן התרבות כולה, הפכה לנחלתם של מטפלים, רופאים ואנשים רבים אשר מצאו הגיון רב ואפשרויות יישום לאורח חיינו המודרני.
 
בבית מרקחת מרכז הצפון, לוקחים את מה שנכון להבנתנו ואת מה שניתן ליישם בעבודתו השוטפת של בית המרקחת, גם מן רפואה סינית.
על דלפק בית המרקחת ניתן לבקש ולקבל פתרונות מעולם הרפואה הסינית, ממשחות ועד מוצרי מדף גנריים אחרים, המתאימים לטיפול במגוון בעיות רחב כגון :
Kang Ning Wan – פורמולה סינית עתיקה אך יעילה מאד לטיפול בכאבי בטן והפרעות עיכול אקוטיות.
שמן ומשחה סיניים – מוכרים בכל בית כיעילים בחימום מקומי של שרירים וגידים, בעלי ריח חריף וייחודי ומסייעים לשרירים תפוסים וכואבים.
 
פורמולות אלו ועוד רבות אחרות מוכיחות כי ניתן לקחת את הדברים הטובים מכל העולמות ולשלוף אותם בזמן הנכון ועבור המטופל כשזה הכי מתאים לו.
מצוות בית מרקחת מרכז הצפון נדרשים מחויבות ללמידה באופן קבוע, היכרות עם מוצרי החנות הרבים והיכולת לדעת ליצור סינרגיה מלאה בין הידע הקיים ובין היעילות וההתאמה של מוצר ללקוח.
 
הכנות של מיצוי צמחים סיניים הן תורה ומלאכה בפני עצמה, הצמחים הסינים הם יחודיים,
כאשר המטפל הסיני בונה מרשם לתרופה סינית, הוא מכוון לכך שלצמחים מסוימים, תהיה השפעה דומיננטית יותר ולצמחים אחרים יהיה תפקיד משני או תומך פעולתם של צמחים אחרים. על הרוקח בבית המרקחת לדעת ולהכיר את המתודה הסינית על מנת ליישם בכל הכנה את כוונותיו של המטפל הסיני באופן מוחלט. הקשר הבלתי אמצעי בין המטפל לבית המרקחת הוא אולי המפתח לתהליך הרפוי וההטבה שיחול אצל המטופל.
 
אנו מתחייבים בבית המרקחת, לדאוג בכל אמצעי שהתרופה הסינית שתצא תחת ידנו תהיה אותנטית ומדויקת על פי הנחיות המטפל, לא נחסוך בשאלות ומאמצים בכדי שלמטפל ולמטופל יהיה תכשיר מושלם. אנו עדים מדי יום לשיתופי פעולה מוצלחים, תודות למיזוגים מעניינים של עולמות ואסכולות שונים זה מזה, כאשר במרכז עומד האדם ובריאותו, החיבור הופך קל ומוצלח הרבה יותר.