/* */ בית מרקחת מרכז הצפון - תוספי מזון שיעזרו לך לעיכול בריא
דף הביתשירות לקוחות  |  צור קשר  |  054-4546665  |  משלוח חינם בקניה מעל 350 
0 מוצרים בסל שלך
   
 אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר והתחלת הטיפול בו
מותגים מובילים
מוצרים מומלצים לעונה
  מורז x תוש - דוחה יתושים
  אולטרסול ספריי 45
  ד״ר האושקה מי פנים
  קרנמיקס - אלטמן
  מגנזיום ציטראט - אלטמן
  לה רוש פוזה - קרם הגנה לילדים
דף הבית >> פורטל המידע בית מרקחת מרכז הצפון >> תזונה >> תוספי מזון שיעזרו לך לעיכול בריא
 
עיכול בריא זה אחד המפתחות הראשיים לבריאות טובה. להבדיל, אנשים שסובלים  מהפרעות עיכול עשויים לפגוש מחלות רב מערכתיות שרק דמיון מפותח או רופא מטפל מנוסה ואחראי יוכלו לקשור זאת למערכת העיכול.
לדעת להשתמש נכון במוצרים טבעיים לעיתים זה ההבדל בין טיפול מדשדש לבין מטופל שנמצא על מסלול ההמראה. אם אמרנו שמערכת העיכול היא הדלת לבריאות טובה, להלן 5 תוספי מזון שיעזרו לכם לפתוח את הדלת :
 
1. אנזימי עיכול – מערכת העיכול שלנו מייצרת חומרים רבים בכדי לפרק את המזון. במקביל, מתרחשות גם פעולות מכניות רבות והגיוניות בכדי לדאוג לפרוק יעיל של המזון. אנזימי העיכול אמורים לזרז את פעולות העיכול השונות וללא הפרשה אנזימתית מסיבית
תהליכים אלו לא היו מתאפשרים. הפרעות עיכול רבות מקורן בחוסר באנזימי עיכול ולכן תוספי מזון המכילים אנזימי עיכול מן החי ומן הצומח מסייעים לפתור הפרעות עיכול רבות.
 
2. פרוביוטיקה – מה לא נאמר על פרוביוטיקה וחיידקים טובים, אנו פוגשים את זה ביוגורט,במוצרי חלב. רופאים ומטפלים רבים ממליצים על תוספת חיידקים ידידותיים מגיל 0 וצפונה, הפרוביוטיקה יוצרת איזון במערכת העיכול ומייצרת תשתית בריאה לפעילות תקינה של פלורת המעי. כאשר מערכת העיכול עובדת באופן סביר, כלל מערכות הגוף מתייצבות ובכללן מערכת החיסון אשר בחלקה תלויה בעיכול תקין.
 
3. סיבים תזונתיים - לכאורה אין שום בעיה לצרוך סיבים תזונתיים דרך המזון, הם זמינים ומצויים במגוון גדול של מזונות. בפועל אצל אנשים רבים אין די צריכה של סיבים תזונתיים. תוספת של סיבים בכדורים, במשקה או כאבקה בסלט עשויים לפתוא או לפחות להיטיב עם הפרעות עיכול נפוצות כגון : עצירות ושלשולים. סיבים תזונתיים מגדילים את נפח הקיבה, גורמים לתנועתיות בריאה של המעיים ולעיתים סופחים נוזלים מיותרים ושומנים.
 
4. מיץ אלוורה – אלוורה ממותגת כבר שנים רבות כצמח מרפא מוביל. מרבית האנשים ייחסו לה סגולות רפואיות בעיקר בהקשרים של בריאות העור, שיקום נזקי שמש, ואפילו טיפוח ויופי. אך האלוורה מיועדת גם לשימוש פנימי, היא חשובה לעיכול ורבים צורכים אותה כאמצעי להתמודדות עם עצירויות קשות. האלוורה מנקה את מערכת העיכול, מסייעת לשיקום דפנות המעי ומפחיתה חומציות בקיבה.
 
5. קוביות פרי – קוביות פרי זהו תוסף תזונה ממוקד מטרה : סיוע לבעיות עצירות. עצירות שאינה כרונית אלא נסיבתית, יכולה להסתייע רבות בתערובת פירות. מרבית הפירות ובעיקר שזיפים מיובשים, עשירים בסיבים ובחומרים מרככי צואה. מספר קוביות פרי המגיעות ארוזות כתוספי תזונה, עשויות לחולל נפלאות ולסייע ליציאה הבאה.