/* */ בית מרקחת מרכז הצפון - תוספי מזון
דף הביתשירות לקוחות  |  צור קשר  |  054-4546665  |  משלוח חינם בקניה מעל 350 
0 מוצרים בסל שלך
   
 אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר והתחלת הטיפול בו
מותגים מובילים
מוצרים מומלצים לעונה
  מורז x תוש - דוחה יתושים
  אולטרסול ספריי 45
  ד״ר האושקה מי פנים
  קרנמיקס - אלטמן
  מגנזיום ציטראט - אלטמן
  לה רוש פוזה - קרם הגנה לילדים
תוספי מזון – בואו נעשה קצת סדר.  לכל אחד יש בארון המטבח או ליד המיטה קופסת ויטמינים שהייתה אמורה לשנות את חייו. אך למרבית הפלא לא קורה שום דבר. מתברר שתוספי תזונה בארון לא באמת יעילים, צריך הלכה למעשה ליטול אותם באופן רציף מדי יום ולאורך פרק זמן בעקביות ורק אז ניתן לצפות לתוצאות. גם בחירת תוסף התזונה שמתאים לכל אחד הוא סוגיה מעניינת לדיון... בואו נעשה מעט סדר בבלאגן.....
 
נשים נוטלות תוספי מזון שונים, לעיתים קרובות כי החברה או השכנה נוטלים דבר מה ששמעו עליו ברדיו. גברים נוטלים על פי רוב תוספי מזון שבת הזוג המליצה עליהם אחרי ששמעה מחברתה כי גם בעלה נוטל. בפועל המציאות אמנם מעט שונה, אך האמירה הזו מתארת מצב אבסורדי של נשים וגברים אשר נוטלים תוספי תזונה שאינם מתאימים להם, לרוב לפרקי זמן קצרים מאד, מתאכזבים וזונחים את ההרגל החדש.
 
תוספי תזונה כדאי לקחת למטרה נקודתית, מתוך למידה וידיעה, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע, תזונאי או רוקח, בכדי לקבל הנחיות מתאימות.
תמיד כדאי שאיש מקצוע מתחום הבריאות והתזונה ישוחח איתך, יבין את הבעיה, הרקע הרפואי, ישאל אילו תרופות אתה או אתה נוטלים באופן קבוע ומהם הרגלי התזונה שלכם באופן כללי. בצורה זו קיים סיכוי גבוה שהתוסף יעשה את העבודה.
 
בין אם מדובר בויטמינים או מינרלים, חמוצות אמינו, או צמחי מרפא, חשוב לקחת את המוצר שהכי מתאים למצבך.
כדאי להתעמק כמה שיותר ולהכיר מוצרים ממספר חברות, חלקם ממש זהים ואין בהם כל יחוד וחלקם, ניתן לומר, מביאים בשורה חדשה, מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות יותר או מכילים רכיבים נוספים שתומכים בפעולתם.
 
תוספי תזונה אינם תחליף לאכילה נכונה והקפדה על הרגלים ואורח חיים. ויטמינים ומינרלים מצויים בשפע במזון ואנו אמורים לצרוך את מירב רכיבי התזונה הדרושים לנו באכילה ושתייה. לצערנו, הרגלי התזונה של אנשים רבים לוקים בחסר, הם אוכלים מזון שומני, מתועש, מעובד ומבושל יתר על המידה, אוכלים בחוץ וצורכים סוכרים ללא הבחנה. במקביל מנהלים אורח חיים רווי מתח, ממעטים לישון ולהתעמל וזאת מבלי לציין הרגלים נפסדים כגון עישון, סמים ואלכוהול. אורח חיים שכזה מזמין בעיות במערכת העיכול אשר עשויות להתפתח למחלות כרוניות של ממש. גזים, נפיחות, עצירות וכו... הינם אבן דרך להתפתחות מחלות רציניות הרבה יותר ולבעיות ספיגה של רכיבי תזונה חיוניים.
 
אחד האמצעים להתחיל ולטפל בחוסרים התזונתיים, הוא תוספי תזונה, תמיד יידרש מאיתנו ללכת ולשפר את אורח חיינו, עד כמה שניתן, אך מאחר וקשה מאד לכל אחד לערוך שינויים קיצוניים בחייו, ניתן להיעזר בתוספי תזונה כאלה ואחרים.
 
זכרו, הדרך הנכונה ביותר לקבל את כל מה שגופנו צריך היא דרך מזון. מאחר והגידולים רוויים בחומרי הדברה, והמזון המעובד והמתועש אינו שם דגש על שמירת ערכי התזונה בבישול, אנו עלולים לצרוך מזון שבפועל, הערכים התזונתיים שלו נפגעו והם נמוכים יותר מהכמות שצריכה להיות בפוטנציאל.