/* */ בית מרקחת מרכז הצפון - תקנון אתר
דף הביתשירות לקוחות  |  צור קשר  |  054-4546665  |  משלוח חינם בקניה מעל 350 
0 מוצרים בסל שלך
   
 אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר והתחלת הטיפול בו
מותגים מובילים
מוצרים מומלצים לעונה
  מורז x תוש - דוחה יתושים
  אולטרסול ספריי 45
  ד״ר האושקה מי פנים
  קרנמיקס - אלטמן
  מגנזיום ציטראט - אלטמן
  לה רוש פוזה - קרם הגנה לילדים
 
תנאי שימוש אתר בית מרקחת מרכז הצפון

1. הסכמה. הכניסה לאתר זה והשימוש בו כפופים לתנאים הבאים ולכל הוראות החוק הרלוונטיות. הכניסה לאתר מהווה הסכמה לתנאי שימוש אלה, וויתור על כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר, חברת צחי אשרוב בע"מ (להלן: החברה), ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תנאי השימוש. מפעילי האתר שומרים לעצמם את הזכות שלא לאפשר כניסה לאתר ו/או רכישה בו למי שיפר את תנאי השימוש ו/או יעשה שימוש בלתי ראוי באתר, או בכל תוכן המופיע באתר. הנכנס לאתר מקבל(ת), ללא הגבלה או סייג כלשהו, תנאים אלה, ומודה כי כל הסכם אחר בנוגע לשימוש באתר זה  בינו  לבין החברה מוחלף בזה ואין לו כל תוקף.

2. שימוש במידע.   ניתן לדפדף באתר באופן חופשי, אך הכניסה, הטעינה של קבצים (download) או השימוש במידע באתר, לרבות כל טקסט, תמונה, קבצי שמע ווידאו, מותרים אך ורק לצורך שימוש אישי ובלתי-מסחרי. אין להפיץ, לשנות, לשדר או להשתמש במידע למטרות מסחריות ללא אישור מוקדם בכתב מאת החברה. כל מידע הכלול באתר זה מוגן בזכויות יוצרים אלא אם כן צויין אחרת, והוא אסור לשימוש למעט כפי שנקבע בתנאים אלה או בטקסט באתר עצמו ללא אישור בכתב מאת החברה. החברה אינה מבטיחה ואינה טוענת כי השימוש בחומרים המוצגים באתר לא יפר זכויות של צדדים שלישיים. בכפוף להרשאה המוגבלת הנ"ל, לא מוענק למשתמש במידע כל רשיון, זכות במידע או זכות יוצרים כלשהי של החברה או של גורם אחר כלשהו.

3. הגבלת אחריות.  החברה נוקטת מאמצים סבירים על מנת להבטיח שהמידע באתר יהיה מדוייק ומעודכן, אך הוא עשוי להכיל אי-דיוקים טכניים או טעויות דפוס. החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך שינויים, תיקונים ו/או שיפורים למידע, בכל עת ללא הודעה מוקדמת. החברה אינה יוצרת כל התחייבות או מצג ביחס לדיוק של המידע. החברה אינה אחראית לטעויות או השמטות בתוכנו של האתר. כל המידע מסופק כפי שהוא (“as is”). החברה אינה ערבה לשלמות או דיוק המידע באתר זה או השימושים האפשריים שלו. בהתאם, המידע צריך להיבדק בזהירות בידי המבקרים באתר. החברה או כל גורם אחר המעורב ביצירת, הפקת או העברת אתר זה לא יהיו אחראים לנזקים ישירים, מקריים, תוצאתיים או עקיפים הנובעים מהכניסה לאתר זה, השימוש או חוסר היכולת להשתמש בו, או כל טעות או השמטה בתוכנו של האתר. החברה אינה אחראית ולא תישא בחבות כלשהי לנזקים כלשהם או וירוסים שעלולים לפגוע בציוד המחשב של המשתמש או ברכוש אחר כתוצאה מכניסה לאתר או שימוש במידע הכלול בו. החברה  שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את הפעלת האתר בכל עת, ללא הודעה מוקדמת וללא חבות כלשהי.

אחריות החברה למוצרים המוצעים למכירה באמצעות האתר מוגבלת לגובה עלות המוצר ללקוח בלבד. האחריות על טיבו של המוצר חלה על היצרן ו/או היבואן שלו על פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן. כל המידע המופיע באתר, לרבות הצעות מסחריות ו/או פרסום של צד שלישי (להלן: המידע), לגבי המוצרים השונים, ובכלל, הינו מידע כללי בלבד. אין לראות במידע המופיע באתר משום מידע רפואי או המלצה רפואית. אין לראות במידע המופיע באתר משום הבטחה לתוצאה כלשהי ו/או אחריות לאופן הפעילות של המוצרים הנמכרים בו. האתר לא יהיה אחראי לשום נזק, ישיר או עקיף, אשר ייגרם למשתמש ו/או צדדים שלישיים כתוצאה מהסתמכות על מידע המופיע באתר ו/או בקישורים לאתרים אחרים ו/או כל מקור מידע אחר ו/או שימוש במוצרים אשר נמכרים על-ידו.

4. קישורים (Links) לאתר זה. החברה לא בדקה אתרים של צדדים שלישיים הכוללים קישורים לאתר זה, כולם או מקצתם, ואינה אחראית לתוכנם של דפים מסוג זה מחוץ לאתר או לאתרים אחרים המקושרים לאתר זה. גורם המעוניין לקשר את האתר שלו לאתר זה, מתבקש לפנות לאתר זה לתיאום דף הנחיתה. אין ליצור קישור לאתר זה, ללא הסכמה מוקדמת בכתב מאת החברה. ציטוט או שימוש בחלק אחד או יותר של אתר זה באתר של צד שלישי כלשהו ללא הסכמה מוקדמת בכתב, אסור אף הוא.

5. קישורים לאתרים אחרים. קישורים לאתרים של צדדים שלישיים עשויים להיות מסופקים לטובת המבקרים באתר זו או לנוחותם. אנו נשתדל להודיע לך כאשר הנך עוזב(ת) אתר זה כי תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אתר הצד שלישי עשויים להיות שונים. יחד עם זאת, החברה אינה נושאת באחריות כלשהי לקישורים מאיתנו לאחרים, ובמיוחד איננו אחראיים לדיוק או לחוקיות של התוכן בשל כך. איננו מקבלים על עצמנו אחריות כלשהי הנובעת מהפרה או מחדל במדיניות הפרטיות של צדדים שלישיים.

6. ביצוע רכישות באמצעות האתר.  האתר יציע למכירה מקוונת מוצרים שונים ממלאי בית מרקחת הצפון, בהתאם לשיקול דעתה של החברה. המכירה מיועדת אך ורק לתושבי ישראל שגילם מעל 18 שנים או תאגידים המאוגדים כדין בישראל, שהינם בעלי כרטיס אשראי תקף השייך לאחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל ואשר הונפק בישראל. הרוכש באמצעות האתר מצהיר כי הוא עומד בתנאים האמורים, וכי כל הנתונים שנמסרו על ידו במסגרת ביצוע הרכישה הם נכונים ומדויקים. החברה לא תישא באחריות לנזק כלשהו שייגרם כתוצאה ממסירת פרטים שגויים על ידי הרוכש במסגרת הליך הרכישה.

מבלי לגרוע מן האמור לעיל, תנאי מוקדם לאישור פעולה באתר של משתמש באתר הוא אישור חברת כרטיסי האשראי, אשר דרכה התחייב המשתמש באתר לבצע את הרכישה, לעסקת הרכישה עליה התחייב. בעת ביצוע הרכישה יועברו הפרטים שיימסרו על ידי הקונה לאתר מאובטח לפי פרוטוקול SSL.
טרם ביצוע הזמנה של מוצר מהאתר נדרש תחילה המשתמש להכניס פרטיים בסיסיים כגון: שם, כתובת, מייל, טלפון. ולאחר מכן יעבור המשתמש לעמוד מאובטח בתקן PCI DSS המתוחזק ומנוהל על ידי חברת סליקה באינטרנט, לצורך ביצוע תשלום באמצעות כרטיס אשראי.

לאחר הכנסת פרטי כרטיס האשראי, יקבל המשתמש הודעת אישור על ביצוע הזמנתו (להלן: "מסמך פרטי העסקה"). מסמך פרטי העסקה יכלול את מספר ההזמנה וניתן יהיה להדפיסו. על המשתמש לשמור את מספר ההזמנה לכל טיפול ו/או בקשה ו/או תלונה ו/או בירור ככל שיעלה בנוגע להזמנה. תיעוד מספר ההזמנה אינו באחריות החברה והיא אינה מתחייבת לנהל רישום או מעקב אחר מספר ההזמנה. החברה לא תוכל לטפל בכל עניין בקשר עם הזמנה שבוצעה ללא מספר ההזמנה.

עם ביצוע הפעולה בדף המאובטח על ידי חברת "טרנזילה" תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי באמצעות מערכת הסליקה של חברת "טרנזילה", העומדת בתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר PCI DSS. עם אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי, תינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה או נדחתה. במידה שאושרה, תירשם ההזמנה ויישלח אישור בדואר אלקטרוני על ביצוע הפעולה ("מסמך אישור עסקה"). לחילופין, במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי יקבל הרוכש הודעה מתאימה. בכל מקרה של אישור ההזמנה, יחושב מועד המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי.

על הרוכש דרך האתר לשמור את מספר ההזמנה לכל טיפול ו/או בקשה ו/או תלונה ו/או בירור ככל שיעלה בנוגע להזמנה. תיעוד מספר ההזמנה אינו באחריות החברה והיא אינה מתחייבת לנהל רישום או מעקב אחר מספר ההזמנה. למען הסר ספק, אישור הרכישה מותנה בקבלת מסמך אישור רכישה מידי חברות כרטיסי האשראי.
מבלי לגרוע מהאמור לעיל, אישור ההזמנה מותנה בהימצאות המוצר המוזמן במלאי בית המרקחת. במידה והמוצר אינו נמצא במלאי, תימסר הודעה לרוכש ויושב לו התשלום ששילם או יבוטל החיוב בגין פעולת הרכישה, לפי הענין. כל המחירים המפורטים באתר כוללים מע"מ. האתר רשאי לקיים מבצעים שונים ולבטלם, בהתאם לשיקול דעתו, וללא הודעה מוקדמת. המחירים המחייבים לענין הרכישות הם אלה שפורסמו באתר בעת ביצוע הרכישה. 

7. שמירה על סודיות. החברה תשמור בסודיות את פרטי ההצעות לרכישת מוצר ו/או שרות באתר. פרטי כרטיס האשראי לא נשמרים באתר בית המרקחת, וחברת "טרנזילה" מתחייבת לעשות שימוש בפרטי הכרטיס לצורך ביצוע העסקה בלבד. פרטי מבצע הפעולה באתר ישמשו אך ורק לצורך מתן שירות למשתמשים באתר ולא יועברו לצדדים שלישיים, אלא בהסכמה מוקדמת בכתב של המשתמשים. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, החברה תעביר המידע האישי שנצבר אודות משתמשים לצד שלישי במקרים הבאים: 1) לרשויות שעל-פי הדין החברה חייבת על-פי הדין יבצע פעולות הנחזות כמנוגדות לדין, או ניסיון לבצע פעולות אלה 3) אם יתקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המשתמש לצד שלישי.

8. אספקת מוצרים. הרוכש יוכל לבחור לאסוף מוצרים הנרכשים על ידו באמצעות האתר ואשר רכישתם אושרה כאמור בסעיף 6 לעיל באופן עצמי בבית מרקחת "הצפון" או לבקש כי המוצרים ישלחו אליו, בתוספת תשלום, באמצעות חברת שליחויות, ובאחריותה. החברה לא תישא באחריות על עיכוב במסירת מוצרים שהוזמנו באמצעות חברת שליחויות או לכל נזק שייגרם כתוצאה מפעילות חברת השליחויות.
 
9. מדיניות החזרות וביטולים. כל הרוכש מוצר באתר רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן. ביטול של רכישת מוצר יכול להיעשות מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם. ביטול של עסקה ייעשה באמצעות פנייה בכתב לחברה בלבד, באמצעות פקס מספר 03-5461864. במקרה של ביטול עקב פגם במוצר או אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים אשר נמסרו בנוגע לו, תחזיר החברה, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה ולא תגבה דמי ביטול כלשהם. במקרים של ביטול הרכישה לאחר שהמוצר התקבל על ידי הרוכש, יש לשלוח את המוצר לבית מרקחת הצפון, רח' בן יהודה 200, תל-אביב. במקרה של ביטול שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה, תחזיר החברה, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה ולא תגבה מהרוכש סכום כלשהו, למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם. אם המוצר התקבל, על הרוכש להחזירו לבית מרקחת הצפון, על חשבונו, ללא שנעשה בו שימוש. החזרת מוצרים לאחר שמצבם שונה לרעה בזמן שהיו ברשות הרוכש, לרבות במקרה של שימוש במוצר ו/או החזרת מוצר שנפגם ו/או ניזוק ו/או התקלקל ו/או ספג פגיעה כלשהי ו/או שאריזתו הושחתה,  כפופה לזכותה של החברה לתבוע את נזקיה בשל כך. על מנת להימנע מנזק למוצר, מומלץ כי המוצר יוחזר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

10. רכישת מוצרים הומיאופתיים.  כל המוצרים ההומיאופתיים המוצעים למכירה באתר הינם מוצרים ללא התוויה רפואית מאושרת, המאושרים על ידי משרד הבריאות מהיבט הבטיחות בלבד. ייעוד המוצרים נקבע לפי עקרונות ההומיאופתיה ובהתאם לספרות המקצועית הרלוונטית. השימוש במוצרים ההומיאופתיים אינו מהווה תחליף לשימוש במוצרים רפואיים מאושרים ולייעוץ עם אנשי רפואה מוסמכים.

11. רכישת מוצרי רפואה טבעית. כל מוצרי הרפואה הטבעית המוצעים למכירה באתר הינם מוצרים המאושרים לשימוש כמזון, ללא התוויה רפואית מאושרת. ייעוד המוצרים נקבע לפי עקרונות הרפואה הטבעית ובהתאם לספרות המקצועית הרלוונטית. השימוש במוצרי הרפואה הטבעית אינו מהווה תחליף לשימוש במוצרים רפואיים מאושרים ולייעוץ עם אנשי רפואה מוסמכים.

12. הכנות רוקחיות.   האתר אינו מציע למכירה הכנות רוקחיות מיוחדות. לשם רכישת מוצרים מסוג זה יש ליצור קשר עם בית המרקחת.

13. שינויים בתנאי השימוש. החברה רשאית בכל עת, וללא הודעה מוקדמת, לשנות תנאים אלה על ידי עדכון מסמך זה. שינויים בתנאי השימוש ייכנסו לתוקף מיד עם עדכון מסמך זה, אלא אם כן נאמר בו במפורש אחרת.

14. סמכות שיפוט.  על תנאי שימוש אלה ועל כל עניין הקשור בשימוש באתר זה יחול הדין הישראלי וסמכות השיפוט בכל דבר ועניין הקשורים אליו ו/או נובעים ממנו מוקנית לבית-המשפט המוסמך בתל-אביב בלבד.