/* */ בית מרקחת מרכז הצפון - תרופה הומאופתית
דף הביתשירות לקוחות  |  צור קשר  |  054-4546665  |  משלוח חינם בקניה מעל 350 
0 מוצרים בסל שלך
   
 אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר והתחלת הטיפול בו
מותגים מובילים
מוצרים מומלצים לעונה
  מורז x תוש - דוחה יתושים
  אולטרסול ספריי 45
  ד״ר האושקה מי פנים
  קרנמיקס - אלטמן
  מגנזיום ציטראט - אלטמן
  לה רוש פוזה - קרם הגנה לילדים
דף הבית >> פורטל המידע בית מרקחת מרכז הצפון >> הומאופתיה >> תרופה הומאופתית
 
יתרונות תרופה הומאופתית, הומיאופתיה איננה שם כללי לכל ענפי הרפואה האלטרנטיבית. הומיאופתיה הינה שיטת ריפוי, אמנם טבעית לחלוטין, אך בעלת רציונל, מתודות ותהליכים מאד ספציפיים, שיטת אבחון שונה ומאד אישית המתבססת על תשאול והכרות מרבית עם המטופל. יותר מהכל, הומיאופתיה היא ה"רמדי" , תרופה הומאופתית מותאמת אישית לכל מטופל ודורשת שימוש בחומרים איכותיים, מעבדה הומאופתית תקנית והקפדה רבה.
 
על פי הומאופתיה, ניתן להתאים לכל אדם תרופה אישית אשר מתאימה רק לו.
ניתן לנסות ולהפיק את הסגולות הרפואיות של כל צמח או רכיב טבעי ולמנף זאת לטובת מתן טיפול אישי. תרופה הומאופתית עשויה להכיל מיצוי אלכוהולי של צמחים, פירות, מינרלים פטריות ולעיתים גם מיצוי של חלקים מן החי.
 
עוקץ הדבורה ""APIS, נחשב בעולם ההומיאופתיה לאחת מן התרופות היעילות ביותר לטיפול ב....עקיצות וגירויי עור. הפילוסופיה מאחורי ההומיאופתיה אומרת כי "דומה בדומה ירפא", כלומר תכונותיו המוחלשות של חומר מסוים עשויות לעודד תגובה והתחזקות הגוף.
הומאופתיה בטוחה לשימוש בשל הדילול הרב שעוברים החומרים הפעילים ולמעשה מתבססת על הפוטנציאל האנרגטי של כל חומר. בצורה זו הפכה הומאופתיה הקלאסית
לשיטת טיפול יעילה ובטוחה לאמהות מיניקות, נשים בהריון, תינוקות, ילדים וקשישים.
כמובן,אבחון והתאמה אישית צריכים להיעשות על ידי הומאופת.
את מרשם הומאופתי למוצר התרופתי יש למסור עבור בית מרקחת הומאופתי בכדי שיכין את ההכנה המדויקת והאותנטית ביותר. חשוב מאד להקפיד על איכות החומרים ועל דילולים נכונים של החומר הפעיל.
 
כיום, ניתן להשיג מוצרי מדף הומאופתיים לטיפול במגוון בעיות.טראומיל, לטיפול בכאבים ראומטיים או סטודל – לשיעול וליחה , הן דוגמאות מוכרות ויעילות ליישום הגישה ההומאופתית במוצרי מדף פשוטים ויעילים אשר מתבססים על ידע רב שנים וניסיון בהקשר של אילו חומרים ובאילו דילולים, ניתן ליצור אפקט טיפולי יעיל ובטוח בכדי להעלים בעיות שגרתיות ונפוצות.
 
הבחירה בהומאופתיה איננה ברירת מחדל, אך טוב לדעת ולהבין שהיכולת של השיטה להתאים עבורכם טיפול אישי ממוקד, עולה לעיתים על כל גישה טיפולית אחרת, עשויה להתאים את עצמה גם למצבים הנפשיים המשתנים של כל אדם ואדם ובאופן כללי זוכרת
שאולי יש אנשים מיוחדים ממך, אך אין אנשים מיוחדים כמותך.