/* */ בית מרקחת מרכז הצפון - תרופות טבעיות
דף הביתשירות לקוחות  |  צור קשר  |  054-4546665  |  משלוח חינם בקניה מעל 350 
0 מוצרים בסל שלך
   
 אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר והתחלת הטיפול בו
מותגים מובילים
מוצרים מומלצים לעונה
  מורז x תוש - דוחה יתושים
  אולטרסול ספריי 45
  ד״ר האושקה מי פנים
  קרנמיקס - אלטמן
  מגנזיום ציטראט - אלטמן
  לה רוש פוזה - קרם הגנה לילדים
דף הבית >> פורטל המידע בית מרקחת מרכז הצפון >> צמחי מרפא >> תרופות טבעיות
 
תרופות טבעיות וגישות אלטרנטיביות לטיפול הופכים לנפוצים ומוכרים יותר ויותר. העובדה כי רפואה המשלימה, הטבעית החלה לחלחל למוסדות רפואיים מוסדרים ומוכרים היא חיובית ומועילה. כיום, גם בתי מרקחת תרופתיים וקהילתיים שואפים לשלב תרופות טבעיות כחלק מן הגישה הטיפולית במקום. לתרופות ומוצרים טבעיים יש את היכולת לטפל ולעזור לחולה באופן יחסי ללא תופעות לוואי מיותרות בהשוואה לטיפול תרופתי אחר.
 
מיותר לומר שלכולנו ישמע הגיוני מאד שהרוקח המקומי יכיר את לקוחותיו וידע לעזור להם בעת הצורך. מחובתו של כל רוקח להמשיך ולהתפתח לאחר הלימודים, לפנות לנישות טיפוליות נוספות ולשכנע את קהל בית מרקחת כי ביכולתו לתרום לבריאותם, מן הידע ומן הניסיון. חשוב להראות בתחום כל כך דינמי, כי בית המרקחת מחדש, מתרענן והולך קדימה.
 
כשלקוח פוקד את האשנב ומתלונן על כאב, מחלה או הרגשה לא טובה אחרת, אנו בבית המרקחת מחויבים להציע לו מגוון פתרונות רחב ככל האפשר. אנו מאמינים כי מוטב לכל אדם לאפשר תהליך ריפוי טבעי, לעודד את המערכת להתחזק באופן טבעי על מנת לרפא ולא רק להעלים תסמינים לכמה ימים.
כל ענפי הרפואה הטבעית הרלוונטיים, מהווים חלק מ"הארסנל" של בית המרקחת, אנו מאמינים ומעודדים שימוש בתרופות טבעיות, אותן בדקנו ולגביהן אנו משוכנעים כי זו תרופה טבעית שתדע לעשות את העבודה.
 
לדוגמא : חולים רבים נוהגים לפקוד את בית המרקחת ולבקש כדורי מציצה לכאבי גרון, בכדור מציצה קיים בעיקר חומר מאלחש (מרדים מקומי), אשר תכליתו איננה ריפוי אלא
הפחתת הכאב. בבית המרקחת אנו מציעים למטופלים את התכשיר אותו אנו רוקחים במקום
המבוסס על ידע מסורתי יותר ומראה לנו תוצאות טיפוליות מצוינות. המוצר הטבעי של בית מרקחת מרכז הצפון, מיועד לגרגור בחלל הגרון ותכליתו לחטא ולרפא את הרירית בחלל הגרון.
מוצר נוסף מיני רבים הוא ה – derma 1 , תכשיר לטיפול יסודי באקנה ובפצעי עור, אשר מטרתו לטפל לא רק בפצע המוגלתי כי אם גם במקור להופעתם.
 
תרופה טבעית אשר נרקחת באופן אישי לצרכיו של החולה או תרופה טבעית אחרת, יכולה להיות יעילה ותומכת כאשר מאחוריה עומד ידע וניסיון. ההליכה מן הקל אל הכבד כגישה מצדיקה את עצמה בבית המרקחת מדי יום. לקוחות רבים אשר הסכימו להקשיב ולעשות "חניית ביניים" ולנסות מוצרים טבעיים ותרופות טבעיות,יצרו עבור עצמם שינויים נפלאים. רגע לפני טיפול תרופתי ממושך, אפשר להתייעץ ולנסות דרך נוספת, אנו נהיה שם בשבילכם...